Satın alma süreci nasıl işler?

Sizin için en uygununu seçin

 3 farklı cihazımız var, sade olan BKC6200, Ekranlı Olan BKD6200 ve Fenerli olan BKE6200 bu modellerden sizin için uygun olanı seçin. 3 modelimiz arasında ekran ve fener dışında hiç bir fark yoktur, hepside son derece kaliteli ve sağlam cihazlardır.

Fiyat Teklifinizi Alın

Ürünlerimizin fiyatları ürün sayfasında yer almıyorsa bunun için size bir teklif gönderebiliriz

Ödemeyi Gerçekleştirin

Talep ettiğiniz ürünün ödemesini banka havalesi veya mail order formu doldurup göndererek yapabilirsiniz.

Ürününüz Aynı Gün Kargoda

Ürününüz ödeme yaptığınız gün saat 15'e kadar kargoya verilir. Olası bir gecikme durumunda mutlaka bilgilendirilirsiniz. Dilerseniz ürünlerinizi İstanbul ofisimizden elden de teslim alabilirsiniz.

Program Kurulum ve Eğitimi

Ürünümüz elinize ulaştığında kutu içeriği ile birlikte kurulum yapılacak bilgisayar geçerek bizi arayınız. İlgili teknik ekibimiz bilgisayarınıza uzak masaüstü yazılımı ile bağlanarak programı kuracak ve gayet basit olan kullanım eğitimini verecektir. ( Bu işlem toplam 15 dakika civarında sürer. )

Montajı gerçekleştirin

Montaj sayfamızda belirtildiği şekilde kontrol noktalarını kritik noktalara sabitleyin. Sisteminiz hazır artık kullanıma başlayabilirsiniz.

%100 Memnun Kalın

Bir ürünü satışa sunmak için uzun bir dönem teste tabi tutar, kusursuzluğunu ve uyumunu teyid ederiz. Aldığınız ürünün kalitesinden kuşkunuz olmaz. Sistemimizi size minimum iş yükü bırakacak şekilde kurar maximum verim almanızı sağlarız. İşinizi görmeyen, size zorluk yaratan bir sistemi asla satmayız. Bu sayede bizden her daim memnun kalırsınız.

Garanti Koşulları

Cihazlarımız fiziki darplar ve vidalarının sökülmesi dışında 2 yıl garantilidir. Sistemimiz için ömür boyu ücretsiz destek alabilirsiniz.

Rahat olun, en yüksek teknolojik donanıma sahip, kalite fiyat oranı en makul ürünleri hizmetinize sunuyoruz.