Bekçi Saati Montajı Nasıl Yapılır

Bekçi saatinin set içeriğinde tom kalemi, şarj adaptörü, bağlantı kablosu, yazılım Cd'si, Cihaz kılıfı,4 adet güvenlik tomu ve 8 adet kontrol noktası vardır. Standart olan bu setle 4 adet farklı güvenlik görevlisi 8 farklı lokasyonu kontrol edebilir. Güvenlik görevlisi sayısı fazla ise güvenlik tomu, kontrol edilecek nokta sayısı 8 den fazla ise kontrol noktası ihtiyacınız kadar artırılabilir.

Set elinize ulaştığında montajı yapılmadan önce yazılımın kurulması daha kolaydır. Montajdan sonra yazılım kurulursa tüm noktaların okutulması için bir tur atmanız gerekebilir.

Tüm set içeriği ile birlikte yazılımın kurulacağı bilgisayara geçerek bizi arayınız , yazılım kurulumunu ve sistem eğitimini tamamlatınız. Kurulum tamamlandıktan sonra yapılması gereken tek montaj işlemi kutudan çıkan 8 adet kontrol noktasını güvenlik görevlisinin dolaşmasını istediğiniz kritik bölgelere birer vida yardımıyla monte etmektir.

Kontrol noktaları monte edilirken metal zemin olmamasına dikkat ediniz, bunun dışında yağmur veya güneş alması kontrol noktasına etki etmeyecektir. Kontrol noktalarını metal zemine monte ederseniz bu zeminde çalışmayabilirler.

Bekçi saati montaj işlemi bundan ibarettir, soru ve ihtiyaçlarınız için dileğiniz an bizi arayarak destek alabilirsiniz.